Magavad roosid – mis need on?

Magavad roosid on suurepärane võimalus lukustada mälestusi, nagu sinu pulmapäev, aastapäev või mõni muu erilisem üritus. Selliseid roose on võimalik säilitada kauemaks, kui tavapäraseid kimpe. Mida see õieti tähendab, et roosid magavad? Kui kaua need siis tegelikult kestavad?

Tegemist on Ecuadori päritolu 100% päris lilleõitega, mis ei ole tehtud ei siidist ega muust taolisest materjalist, kuigi võivad mõne nurga alt sellisena tunduda. Et roose saaks ”magama panna”, tuleb õied lõigata nende parimas kasvueas, kus nad on kõige ilusamad. Seejärel asetatakse õis glütseriinilahusesse, mis eemaldab õielt niiskuse ja asendab selle glütseriiniga. Mõne päeva pärast saabki spetsiaalse tehnoloogia abil valminud õit nimetada magavaks roosiks.

Kui võrrelda magavaid roose kuivatatud lilledega, on erinevus kaugelt märgata. Kuivatatud lilled ei sobi kimbu tegemiseks, kuna on äärmiselt haprad ja murduvad kergesti. Lisaks kaotavad nad oma loomuliku värvi, tuhmudes mõne tooni võrra tumedamaks. Magavad roosid aga säilitavad oma värvi ja värske välimuse, püsides toatingimustes kuni 5 aastat!

Roosid ei vaja mitte mingit hooldust – kuidas see võimalik on?
Tõepoolest, magavad roosid säilivad kõige paremini tavalistes tingimustes! Roose ei tasu kasta ega päikese käes hoida, sest nad ei vaja vett ega valgust. Päike võib roose hoopis pleegitada ja nende värvi seeläbi muuta. Proovi roose ka mitte katsuda, nad on õrnad ja võivad katki minna.

Kui otsid oma lähedasele mõnd erilist kingitust, siis on magavad roosid sulle sobiv variant! Pakume suure valiku karpe magavate roosidega ning oleme avatud ka eritellimustele 🙂

Meie floristid lähtuvad just sinu erilistest soovidest, pakkudes professionaalset teenindust ja meeldivat emotsiooni pikemakski ♡

Ootame sind!
Võta ühendust
https://lillebutiik.ee/kontakt/ või telefonil +372 5340 0995