Munadepühad Lillebutiigiga

Munadepühad on parim aeg perele koos puhkamiseks ning ka ilm püsib üldjuhul sel ajal päikeselisena. Kui soovid perega mõnusalt aega veeta, on aeg hakata kavandama lõbusaid ja peresõbralikke tegevusi – ja meil on häid ideid😉

Lihavõttemuna jaht

Ilma munajahita poleks munadepühad oma nime väärilised. Võite koos perega liituda oma piirkonnas korraldatud jahiga või planeerida see oma tagaaias. Miks mitte kasutada lisaks värvitud munadele ka šokolaadimune, komme ja muud põnevat!

Munade koksimine

Munadepühadel on üks kõige vahvamaid mänge munade koksimine. Üks mängija võtab muna pihku ja teine lööb munaga esimese mängija muna otsa peale. Eelnevalt tuleb kokku leppida, kas mängijad koksivad terava või ümmargusema otsaga. Enne näiteks teravamatega, siis ümmargusematega. Kelle munaots terveks jääb, on võitja!

Munadepühadega seotud käsitöö

On palju erinevaid projekte, mida lisaks munade värvimisele pühadel ette võtta, alates kaartide loomisest kuni lihavõtte-tibude valmistamiseni, sisustuselementide ja dekoratsioonide loomisest kuni kokkamiseni. Vajuta allolevale pildile, et leida mõni eriti äge idee:

Liigu koos perega

Kui tunned, et sinu pere veedab televiisorit vaadates diivanil pisut liiga palju aega, siis miks mitte kasutada lihavõttepühi võimalusena ennast liigutada? Kutsu oma pere vähemalt 30 minutit päevas sirutama ja liigutama! Olgu selleks siis kõndimine, jooksmine, aeroobika või miks mitte ka köögis tantsimine☺️ Hoia oma režiim varieeruv nii, et teil ei hakkaks igav, ja lase ka lastel osaleda päeva aktiviteedi valimisel.

Tervita kevadet koos Lillebutiigiga ♡

Mis saaks olla parem, kui värskete lillede lõhn toas? Lillebutiik hoolitseb selle eest, et sinu kodu püsiks alati värskena, pakkudes omanäolisi ja meeldejäävaid lillekimpe igaks tähtpäevaks  –  ka munadepühadeks! Kui aga pidevalt uut kimpu tellida tundub tüütu, siis pakume sulle ka kuni 5 aastat säilivaid magavaid roose! Mine kiika meie e-poodi ja vali endale sobiv lilleseade😊 Tellimuse toimetame sinuni kontaktivabalt kulleri või Smartpostiga ♡

Ootame sind!
Võta ühendust info@lillebutiik.ee või telefonil +372 5340 0995